HRDĚ VYRÁBÍME NÁBYTEK PRO PROFESIONÁLY A NADŠENÉ KLIENTY

Jako společnost Mirawood jsme vznikli v roce 2013, ale s výrobou nábytku máme zkušenost ještě o dekádu déle. Od roku 2020 tvoříme v nové moderní dílně, kde disponujeme prakticky vším pro výrobu kvalitního dřevěného nábytku. Jsme tým 15 profesionálů se schopností realizovat i náročnější zakázky.

Naše schopnosti a dílna v detailech

Materiály

Pracujeme se všemi typy deskového materiálu: LTD, MDF, HPL, atd. Vyrábíme s pomocí dýhy, ale i masivního dřeva všeho druhu. Dřevěné materiály kombinujeme s kovem, sklem, kůží, látkou, světly, atd. 

Výrobní dokumentace

Ke všem výrobním realizacím vytváříme výrobní dokumentaci v CAD programech, které s klientem průběžne schvalujeme.. 

5 osé CNC centrum

Disponujeme velkým 5 osým CNC obráběcím centrum, kterým řešíme všechny potřebné detaily a konstrukční spoje. Díky extrémní přesnosti pak dokážeme zakázku rychle efektivně vyrobit a namontovat. 

Stříkací box

Díky stříkacímu boxu a profesionálním lakýrníkům dokážeme vyřešit jakoukoliv povrchovou úpravu. Od vysoko lesklého laku, přes šetrnější moření a lazurování. 

Lis a 10+ digitálních strojů Felder

Naše dílna obsahuje nových 10+ digitálně ovládaných strojů značky Felder, vč. dýhovacího lisu, díky kterému dokážeme lisovat nejen dýhu, ale i další materíly. 2 velko formátovací pily, olepovačku hran, egalizační stroj a další. Mnoho digitálně řízených strojů nám dovolují vyrábět v perfektní kvalitě a přesnosti.

15+ profesionálů

Náš tým čítá více jak 15 profesionálů od konstrktérů, administrativních pracovníků, přes profesionální truhláře, lakýrníky a montéry. Stále se rozrůstáme a vyhledáváme talenty v oboru.